Doprava a platba

Doprava

O přijetí tvé objednávky tě budeme informovat emailem do 15 minut od odeslání objednávky. Objednané zboží pro tebe zabalíme a pošleme neprodleně po obdržení objednávky. Při odesílání tě o expedici zboží budeme informovat emailem, ve kterém uvedeme přesnou částku za zboží včetně poštovného, způsob dodání a číslo zásilky. Reálně můžeš očekávat doručení balíku během 2-5 pracovních dnů.

Ceny a způsoby doručení

Tvoji objednávku si můžeš nechat doručit po celé České republice. Jako způsob dopravy můžeš zvolit osobní odběr na prodejnách UnderArmour.cz, osobní odběr na partnerském odběrném místě sítí Zásilkovna nebo přepravní službu PPL.

Osobní odběr v síti Zásilkovna

Objednávku si můžeš nechat doručit na více než 7000 odběrných míst v partnerské síti Zásilkovna.

 • Objednávku můžeš sledovat online.
 • Do doručení objednávky na odběrné místo budeš informován/a mobilní aplikací, SMS a emailem, od této chvíle máš 7 dní na vyzvednutí.
 • Objednávku můžeš vyzvednout díky heslu obsaženém v mobilní aplikaci, informační SMS nebo emailu.
 • Lhůtu k vyzvednutí si můžeš prostřednictvím SMS prodloužit až na 21 dní.

Expresní dopravní služba PPL

Pokud rád/a nakupuješ z pohodlí domova a chceš naplno využít všech výhod internetového prodeje i s doručením až domů, pak je pro tebe určený způsob dopravy PPL.

 • Po předání zásilky do rukou PPL obdržíš ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz .
 • V den doručení bude na tebou uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00).
 • Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.
 • V případě dobírky můžeš uhradit částku za balík hotově nebo platební kartou přímo u řidiče při předání zásilky (možnost platit kartou jen pro dodání na území České republiky).
 • Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz .

Přepravní služba GLS

 • Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce ZDE.GLS doručuje balíky ve všední dny od 8 do 17 h.
 • V den doručení zásilky tě budeme kontaktovat e-mailem a sms zprávou, abys případně mohl/a upřesnit podrobnosti předání - čas doručení, změnu adresy, ...
 • V případě dobírky můžeš uhradit částku za balík hotově nebo platební kartou přímo u řidiče při předání zásilky.


Převzetí a reklamace - pokud je zjištěna při přebírání zásilky závada, poškození či nekompletnost zásilky, je nutné ihned na místě sepsat s obsluhou výdejny zápis o škodě (obsluha je povinna jej mít u sebe), který podepíšou obě strany a příjemce si ponechá u sebe jeho kopii. Na pozdější reklamace způsobené přepravou nebude brán zřetel!

Platba

Tvoji objednávku můžeš uhradit hotově (nebo kartou), dobírkou při přebírání zásilky, nebo on-line platební brány GoPay, ve které najdeš online platbu kartou a rychlé online platby většiny bank.

Dobírka

Objednávku zaplatíš hotově (nebo platební kartou přímo řidiči) při převzetí balíku.

Řidič PPL tě bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s tebou domluvil podrobnosti předání, oznámí ti přibližný čas doručení a výši dobírky. Částku za zboží zaplatíš hotově nebo platební kartou přímo řidiči při převzetí zásilky.


Online platby přes GoPay

Platební brána GoPay je systém vyvinutý pro internetové obchody. Zprostředkovává jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platební brána GoPay je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.

Průběh platby

Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika minut. Díky tomu může prodejce odeslat zboží rychleji. Bezpečnost transakce garantuje tvoje banka, protože platba probíhá přímo ve tvém internetovém bankovnictví.

Po přihlášení do tvého internetového bankovnictví ti bude předložen předvyplněný příkaz k úhradě obsahující všechny potřebné údaje k platbě, který stačí jen potvrdit.

Platba kartou online přes GoPay

Použití platebních karet VISA, MasterCard a Maestro je pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby. Na rozdíl od výběru z bankomatu je tento způsob platby bez bankovního poplatku. Pro platbu kartou na internetu musíš mít pro toto kartu aktivovanou - informuj se ve své bance.

Údaje ze své platební karty předáváš přímo bance, nikoli prodejci. Nikdo ze zaměstnanců nemá přístup k údajům o tvé platební kartě.

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Jak postupovat v případě problémů?

V objednávkovém formuláři vyber způsob platby – platební kartou. Po odeslání objednávky budeš přesměrován/a do naší zpracovatelské banky, kde budeš vyzván/a k zadání údajů o tvé kartě:

 • číslo platební karty
 • datum ukončení platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty

Tyto údaje zadáváš přímo bance, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití platební karty subjektem, od kterého si zboží kupuješ a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

Jak postupovat v případě problémů?

Pokud nám banka nepotvrdí platbu tvojí kartou, může to být z následujících důvodů.

 • Údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně.
 • Na kartě nemáš dostatek finančních prostředků.
 • Vyčerpal/a jsi limit pro internetové transakce.
 • Kartu nelze použít pro platbu na internetu – obrať se na svou banku a nech si tento typ transakcí povolit.

Apple Pay

Apple Pay nabízí snadný, bezpečný a soukromý způsob placení na zařízeních Apple bez nutnosti použít fyzickou kartu nebo hotovost. Stačí mít uloženou platební kartu v zařízení ze kterého chceš provádět úhrady.

Google Pay

Google Pay je služba, která umožňuje snadný a rychlý způsob bezdotykového placení jako s běžnou platební kartou. Pro používání platební metody musíš mít uloženou platební kartu v aplikaci Google Store, uloženou kartu v Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.