Reklamační řád

Potřebuješ zboží reklamovat? Vytiskni a vyplň jednoduchý reklamační formulář, přilož kopii daňového dokladu (faktury) a spolu se zbožím dones na jednu z našich kamenných prodejen nebo zboží odešli na adresu:

"REKLAMACE”

UnderArmour.cz

Segro logistic park budova F, K Dálnici 1394

Hostivice, 253 01

 

Reklamované zboží nám prosím pošli řádně zabalené proti poškození při přepravě a očisti jej od případných nečistot. Reklamovaný výrobek posíláš na vlastní náklady a odpovědnost. Proto zvol bezpečný způsob dodání zásilky, např. využij kurýrní službu anebo pošli balík s možností potvrzení odeslání. Balíček neposílej na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.

Reklamaci vyřídíme do 30 dnů, ale budeme se snažit o co nejrychlejší vyřízení. O výsledku reklamačního řízení tě budeme informovat emailem. Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Reklamaci budeme posuzovat v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem.

Podrobnější informace k reklamaci nalezneš v obchodních podmínkách.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte unikátní kód na slevu 10 % na váš nákup.

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

K přihlášení už stačí jen jeden klik, děkujeme! Do Vaší emailové schránky jsme odeslali potvrzovací link. Kliknutím na něj dokončíte registraci a už Vám neunikne žádná novinka ani sleva!

Envelope
Loga platebních metod Loga platebních metod
Copyright © 2020 BMM Retail CZ s.r.o., U Hvězdy 1451/4, 162 00 Praha 6
IČ: 07195559

UA