Sluneční brýle

Chraň své oči

Chceš mít čistý výhled, aby tvůj pohled na míč, hřiště, stezku nebo soupeře byl čistý... musíš se zbavit odlesků. Naše sportovní sluneční brýle jej eliminují, zlepšují jasnost a poskytují 100% UV ochranu proti škodlivým UVA/B/C paprskům. To vše proto, abyste mohli podávat lepší výkony. Pro každého sportovce... na běh, golf, kolo, nebo jen tak na nošení.

Performance

Nejvyšší benchmark pro sportovní brýle, navržené pro splnění konkrétních potřeb sportovce během tréninků a soutěží. Obsahuje ty modely - HALFTIME, GAMEDAY, DOMINATE, CLUTCH, PLAYMAKER, FORCE 2, BLITZING, GAMETIME, INTENSITY, UNDENIABLE.

Performance
Univerzální

Univerzální

Brýle, které fungují všude, od tréninku po hru a volný čas. Obsahuje tyto modely - PHENOM, RAID, HUSTLE, INFINITY, BREATHE, RELIANCE, CIRCUIT, INSTINCT, PURSUIT, IMPULSE.

Outdoor

Navržené na výkon jak na hřišti, tak i v přírodě. Obsahuje tyto modely - RECON, BATTLE.

Outdoor
Děti

Děti

Zaměřeno na výkon – technologie použité u našich dospělých modelů, vhodné pro mládež. Obsahuje tyto modely - PLAYMAKER JR, GAMETIME JR, HUSTLE JR.

GOLF A BASEBALL

Zvýší vnímání hloubky a zajistí nejjasnější zorné pole s maximálním rozlišením obrazu.

GOLF A BASEBALL

Technologie

UA TUNED
UA TUNED

UA TUNED

Výkonné čočky UA Tuned™ jsou vědecky navrženy pro maximální vizuální přesnost při sportu. Každá čočka UA Tuned™ filtruje světlo, aby se vytvořilo ostřejší oddělení barev, vylepšené vizuální detaily a zvýšený kontrast v různých sportovních prostředích.

100% OCHRANA: Proti jasnému slunečnímu záření.

VNÍMÁNÍ HLOUBKY: Zvýší vnímání hloubky a zajistí nejjasnější zorné pole s maximálním rozlišením obrazu.

OSTRÉ VIDĚNÍ: Správný kompromis pro dosažení vyšších kontrastů a zářivých barev.

Z87+ ANSI RATED
Z87+ ANSI RATED

Z87+ ANSI RATED

Brýle UA označené Z87.1 zaručují vysokou ochranu proti nárazu, podle požadavků na bezpečnost ANSI/ISEA WZ87.1-2015. Splňuje požadavky OSHA na veškerou ochranu očí.

OCHRANA PROTI VODĚ A ŠMOUHÁM
OCHRANA PROTI VODĚ A ŠMOUHÁM

OCHRANA PROTI VODĚ A ŠMOUHÁM

Všechny čočky Performance Sunglass a Tuned™ mají na přední a zadní straně čoček nanesenou hydro oleofobní vrstvu. Ta odpuzuje vodu, prach, olej a nečistoty z čoček, a tak zůstává déle čistá a nabízí optimální vizuální výsledky.

ZRCADLOVÉ ČOČKY
ZRCADLOVÉ ČOČKY

ZRCADLOVÉ ČOČKY

Vícevrstvé zrcadlové čočky s kombinací zrcadlových povlaků nabízí špičkovou kvalitu, výkon, trvanlivost a odolnost proti poškrábání. Specifické barvy, jako např. Infračervené zrcadlo, navíc absorbují škodlivé infračervené vlny jako další ochranu zraku.

POLARIZED
POLARIZED

POLARIZED

Polarizace snižuje oslnění pro jasnější vidění a snižuje únavu očí.

POLARIZOVANÉ ČOČKY: Obsahují filtr, který polarizuje světlo, blokuje odrazy a zabraňuje oslnění.

VYSOCE KONTRASTNÍ POLARIZOVANÉ ČOČKY: Filtry se speciálním barvivem uvnitř směsi, které blokuje oblasti překrytí mezi barvami. Nabízí větší kontrast mezi barvami a následně vyšší rozlišení obrazu.

POLARIZOVANÉ ZRCADLOVÉ ČOČKY: Kombinují zrcadlové a polarizované čočky a tím blokují odlesky, což zajišťuje pohodlné vidění.

FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY
FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY

FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY

Automaticky se přizpůsobí slunečnímu UV záření, umožní vidět jasně a dát očím ochranu, kterou potřebují.


Soustřeď se na výkon

Soustředit se na výkon je o nastavení hlavy. Naši sportovci jsou prostě tvrdší než ostatní, pevně připraveni bojovat a prosazovat se na plný potenciál. Za každým bojem vidí vítězství. Ale k dosažení výkonu se potřebují soustředit. Brýle Under Armour jsou jedinou značkou, která poskytuje sportovcům jasnou vizi, kterou potřebují k dosažení svého maximálního potenciálu.