Dárkové karty

1. Všeobecné

Tyto obchodní podmínky se vztahují na dárkové karty Under Armour, zakoupené v kamenných obchodech Under Armour nebo na e-shopu www.underarmour.cz.  Vydavatelem dárkové karty je USRetail CZ s.r.o.

Zakoupením dárkové karty Under Armour souhlasíte s těmito obchodními podmínkami („obchodní podmínky“). USRetail CZ s.r.o. si vyhrazuje právo upravovat nebo omezovat obchodní podmínky bez upozornění. Nejnovější obchodní podmínky budou vždy uvedené na www.underarmour.cz/darkove-karty.

Dárková karta Under Armour může mít podobu buď fyzické karty, pokud je zakoupena v kamenných obchodech Under Armour, nebo podobu elektronickou, pokud je zakoupena přes e-shop www.underarmour.cz.
 

Dárková karta Under Armour se může používat výlučně v kamenných obchodech Under Armour Brand House (viz. www.underarmour.cz/nase-prodejny) a na e-shopu www.underarmour.cz v zemi, kde byla karta zakoupena. Dárkovou kartu Under Armour můžete použít k zaplacení celé hodnoty nebo části hodnoty vašeho vybraného zboží.

Pokud váš nákup nebo online objednávku nepokrývá dárková karta Under Armour kompletně, můžete použít další způsob platby k uhrazení nákupu (hotovost, platební kartu).

Dárková karta se používá jednorázově. Pokud je hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota partnerské dárkové karty, rozdíl se nevrací.
 

2. Aktivace karty

Při zakoupení karty v kamenné prodejně Under Armour dojde k aktivaci karty naskenováním a zaplacením karty.  Účtenka za kartu slouží jako doklad aktivace.

Při zakoupení karty na e-shopu www.underarmour.cz dojde k aktivaci karty zaplacením karty. Faktura za kartu slouží jako doklad aktivace.
 

3. Platnost karty

Doba platnosti dárkové karty je 6 měsíců ode dne její aktivace. Po uplynutí doby platnosti dárkové karty Under Armour nemá zákazník právo žádat jakékoliv peněžní plnění po vydavateli, a to ani v případě, že prostředky na dárkové kartě zůstaly nevyčerpány.

Pokud bude karta uplatněna na kamenné prodejně Under Armour Brand House přes EAN kód, bude automaticky zneplatněn PIN kód umístěný pod stíracím polem pro uplatnění na e-shopu www.underarmour.cz. A naopak.
 

4. Vrácení zboží

Pokud byl nákup na eshopu uhrazen dárkovou kartou, tak v případě vrácení zboží je vystaven slevový kód na hodnotu vratky. Slevový kód platí pouze na eshopu.

Dárkovou kartu Under Armour není možné vyměnit za hotovost.
 

5. Úročení

Prostředky na kartě nejsou úročeny.
 

6. Omezená odpovědnost

USRetail CZ s.r.o. nenese odpovědnost za dárkovou kartu Under Armour, jakmile je aktivována, pokud se následně ztratí, je ukradena, deaktivována nebo zničena. Zacházejte se svými dárkovými kartami Under Armour jako s hotovostí.

Dárková karta může být použita příslušným držitelem. Za používání a úschovu dárkové karty odpovídá výhradně její držitel. V případě jejího odcizení, ztráty nebo poškození nebude vyměněna. Karty pořízené jakýmkoli nezákonným způsobem budou neplatné, nebude je možné použít k nákupu produktů.
 

7. Zákaznický servis

Email: info@uaretail.cz

Telefon: +420 910 920 846, PO-PÁ 9:00 - 17:00
 

8. Informace o společnosti

USRetail CZ s.r.o.  U Hvězdy 1451/4, Břevnov, 162 00 Praha 6

IČO 07195559

Spisová značka C 296392 vedená u Městského soudu v Praze vedená u Městského soudu v Praze.
 

Dárkové karty - pro partnery (B2B)

1. Všeobecné

Tyto obchodní podmínky se vztahují na partnerské dárkové karty Under Armour, zakoupené v rámci korporátních prodejů nebo vydané pro marketingové účely. Vydavatelem dárkové karty je USRetail CZ s.r.o.

Používáním partnerské dárkové karty Under Armour souhlasíte s těmito obchodními podmínkami („obchodní podmínky“). USRetail CZ s.r.o. si vyhrazuje právo upravovat nebo omezovat obchodní podmínky bez upozornění. Nejnovější obchodní podmínky budou vždy uvedené na www. underarmour.cz/darkove-karty.


Partnerská dárková karta Under Armour se může používat výlučně v kamenných obchodech Under Armour Brand House (viz. www.underarmour.cz/nase-prodejny) a na e-shopu www.underarmour.cz v zemi, kde byla karta zakoupena. Partnerskou dárkovou kartu Under Armour můžete použít k zaplacení celé hodnoty nebo části hodnoty vašeho vybraného zboží.

Hodnota karty je uvedena v původní doporučené maloobchodní ceně před slevou.

Pokud váš nákup nebo online objednávku nepokrývá dárková karta Under Armour kompletně, můžete použít další způsob platby k uhrazení nákupu (hotovost, platební kartu).

Partnerská dárková karta se používá jednorázově. Pokud je hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota partnerské dárkové karty, rozdíl se nevrací.
 

2 . Platnost karty

Doba platnosti partnerské dárkové karty je 6 měsíců ode dne jejího vystavení. Po uplynutí doby platnosti partnerské dárkové karty Under Armour nemá zákazník právo žádat jakékoliv peněžní plnění po vydavateli, a to ani v případě, že prostředky na dárkové kartě zůstaly nevyčerpány.

Pokud bude partnerská dárková karta uplatněna na kamenné prodejně Under Armour Brand House přes EAN kód, bude automaticky zneplatněn PIN kód umístěný pod stíracím polem pro uplatnění na e-shopu www.underarmour.cz. A naopak.
 

4. Vrácení zboží

Pokud byl nákup uhrazen dvěma různými platebními metodami, peníze vám vrátíme na druhou z nich. Penězi se rozumí rozdíl mezi hodnotou karty a hodnotou nákupu.

Hodnota dárkové karty se vrací vždy v podobě kódu na tuto hodnotu uplatnitelného pouze na e-shopu. 

Tedy bylo-li zboží hrazeno dárkovou kartou a zároveň platební kartou, peníze se vrací zpátky bankovním převodem na účet do 14-ti dnů. 

Bylo-li zboží hrazeno dárkovou kartou a zároveň hotovostí, peníze se vrací hotově na prodejně nebo bankovním převodem na účet do 14-ti dnů.

Bylo-li zboží hrazeno pouze dárkovou kartou, hodnota karty se vrací v podobě kódu uplatnitelného pouze na e-shopu.

Dárkovou kartu Under Armour není možné vyměnit za hotovost.
 

5. Úročení

Prostředky na kartě nejsou úročeny.
 

6. Omezená odpovědnost

USRetail CZ s.r.o. nenese odpovědnost za partnerskou dárkovou kartu Under Armour, jakmile je aktivována, pokud se následně ztratí, je ukradena, deaktivována nebo zničena. Zacházejte se svými partnerskými dárkovými kartami Under Armour jako s hotovostí.

Partnerská dárková karta může být použita příslušným držitelem. Za používání a úschovu partnerské dárkové karty odpovídá výhradně její držitel. V případě jejího odcizení, ztráty nebo poškození nebude vyměněna. Karty pořízené jakýmkoli nezákonným způsobem budou neplatné, nebude je možné použít k nákupu produktů.
 

7. Zákaznický servis

Email: info@uaretail.cz

Telefon: +420 910 920 846, PO-PÁ 9:00 - 17:00
 

8. Informace o společnosti

USRetail CZ s.r.o.  U Hvězdy 1451/4, Břevnov, 162 00 Praha 6

IČO 07195559

Spisová značka C 296392 vedená u Městského soudu v Praze vedená u Městského soudu v Praze.