Vrácení zboží

Jak postupovat, když ti zakoupené zboží nevyhovuje a chceš ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

Jestliže ti zakoupené zboží nevyhovuje, můžeš ho vrátit v zákonné lhůtě 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu a my ti vrátíme peníze. O průběhu vrácení zboží tě budeme informovat emailem. Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Podrobnější informace nalezneš v obchodních podmínkách. Peníze za zboží pošleme na tvůj bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Výměnu zboží neděláme!

Možnosti vrácení zboží:

Vrácení přes prodejny UnderArmour

Nevhodné zboží přines spolu s fakturou na některou z našich prodejen a na místě s tebou bude sepsán formulář ohledně vrácení zboží. Vrácení zboží je zdarma.

Vrácení přes Zásilkovnu

Zboží, které chceš vrátit, zašli zpět na naši adresu níže. Ideálně v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce a na faktuře označ zboží, které vracíš. Nezapomeň napsat číslo účtu, kam pošleme peníze zpět. Vrácené zboží dobře zabal, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Vrácení zboží zdarma mohou využít pouze registrovaní zákazníci. Vyber si nejbližší Zásilkovnu s podacím místem na www.zasilkovna.cz/pobocky. Na přepážce řekneš kód, který najdeš na faktuře nebo v zákaznickém účtu (kód pro bezplatné vrácení je uveden pouze na fakturách a účtech zákazníků, kteří jsou registrovaní a členy věrnostního klubu Under Armour Friends & Family). Předáš balíček a dostaneš potvrzení o jeho přijetí. Za pár dní od nás přijde email, že balíček v pořádku dorazil do našeho skladu a vracíme ti peníze zpět. 

Vrácení poštou

Pokud ti nevyhovuje vrácení zboží zdarma osobně na našich prodejnách nebo přes Zásilkovnu, můžeš nám samozřejmě poslat zboží i poštou. V tomto případě však nebude poštovné zpětně propláceno.

Zboží zašli zpět ideálně v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce a na faktuře označ zboží, které vracíš a připiš číslo účtu, kam pošleme peníze zpět. Vrácené zboží dobře zabal, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zboží odešli doporučeně na adresu:

“VRATKA”

UnderArmour.cz

Segro logistic park budova F, K Dálnici 1394

Hostivice, 253 01

(Zásilku neposílej na dobírku)